*** Penzion Romantik /ubytovanie Rozmberk nad Vltavou

Penzion Rozmberk nad Vltavou Romantik
 
Penzion Romantik sa nachádza na východnom okraji Šumavy v malebnom mestečku Rožmberk nad Vltavou. Dominantou obce Rožmberk nad Vltavou je hrad zo začiatku 13. storočia, pod ktorým sa vinie rieka Vltava, ktorá dokresľuje príjemnú atmosféru tohto miesta. Veľa lesov a pekných zákutí šumavskej prírody sa v každom ročnom období ponúka k stráveniu peknej dovolenky.

Rožmberk nad Vltavou penzión ubytovanie Romantik : 
V príjemnom prostredí turisticky zaujímavého historického mesta Rožmberk nad Vltavou, v blízkosti brehu rieky Vltavy, ponúka penzión Romantik celoročne ubytovanie. K dispozícii je apartmán a 12 dvojlôžkových izieb. Izby sú vybavené nábytkom, televízorom a vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa, sprchovací kút, WC. Parkovisko je priamo pri penzióne Romantik. Každé ráno sa ubytovaným hosťom podávajú raňajky.

Penzion Romantik služby: po dohovore pre svojich hostí zaistí širokú škálu štandardných aj nadštandardných služieb: ako Požičanie lodí, - Vychádzku na koni, - Návštevu hradu Rožmberk, - Návštevu katovne hradu Rožmberk.

Rožmberk nad Vltavou Romantik športové a kultúrne vyžitie:
- Pešia turistika, - Kanoistika, - Cyklistika, - Možnosť prenájmu futbalového ihriska (tráva), - Návšteva hradu Rožmberk, - Návšteva kostola (každú nedeľu omše v 10 hod).

Ubytovanie Rožmberk nad Vltavou penzión Romantik okolie:
- Okolie obce Rožmberk (v 530m nad morom) ponúka prechádzku: - V okolí hradu Rožmberk, - Okolo rieky Vltavy, - Lesom na miesto "Na rozhľade" (854m nad morom), - Ku kaplnke z r.1678 na Studenci, - K zaniknutej osade Svitanová a Kalište (750m nad morom), - Rožmitál na Šumave (650m nad morom), - Vyšší Brod (Kláštor, Poštové múzeum) 6.5km, - Priehrada Lipno 15km, - Český Krumlov 25km, - Vítkov kameň 26km, - Schwarzenberský kanál 55km.
Penzion Rozmberk nad Vltavou Romantik - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Rozmberk nad Vltavou Romantik - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Rozmberk nad Vltavou Romantik - Izby s vlastnou toaletouPenzion Rozmberk nad Vltavou Romantik - Iybz sú vybavené televízorom